Autojeřáby Cáb - Rožnov pod Radhoštěm

Stěhování strojů

Stěhujeme na klíč těžká břemena až do 300 tun včetně demontáží a montáží.

Zajišťujeme přepravu těžkých a nadrozměrných břemen.

Těžké stroje přemisťujeme v rámci České republiky, především Moravy, Slezska, ale i Slovenska.

Nejčastěji stěhujeme vstřikolisy, jednoúčelové výrobní linky, CNC stroje, obráběcí centra, frézy, vrtačky, lisy a ohraňovací stroje. Obrátit se na nás můžete také s požadavkem na jakékoli nadrozměrné stěhování.

Každý rok přestěhujeme více než 1000 výrobních strojů a linek, a to z nás dělá profesionály v oboru.
Stěhování těžkých a nadrozměrných břemen do stísněných a těžce dostupných prostor (např. 10 tun do 3. patra).
U nás slovo NEJDE neexistuje, vždy je naší povinností najít řešení pro váš požadavek.
Jsme standardně pojištěni do výše 100 mil. Kč. V případě možnosti vzniku vyšší škody, dokážeme jednorázově naše pojištění navýšit až na částku 500 mil. Kč.
Zajišťujeme kompletní řešení pro vaši výrobu, jsme schopni vám navrhnout ten nejlepší a nejlevnější způsob pro nastěhování výrobních strojů do vašich prostor. Za dobu našeho působení se nám zřídka kdy stalo, že bychom nebyli schopni zakázku realizovat.
Při naši práci klademe velký důraz na dodržování všech předpisů BOZP. Jsme schopni zhodnotit rizika, které hrozí při našem výkonu a snažíme se je eliminovat. Všichni naši zaměstnanci mají potřebné školení pro práce ve výškách a jsou odborně způsobilí k vázání všech typů břemen.

Poptávka stěhování těžkých břemen

Načítání
Zpráva odeslána

Jak probíhá stěhování nadrozměrných nákladů a břemen

Pro úspěšnou realizaci přesunování břemen máme zvolený osvědčený postup: Na základě vaší poptávky se základními informacemi provede prohlídku místa náš technik, který zvolí správný postup při manipulaci s břemeny. Při této prohlídce je důležité předat technikovi váhy břemen, případně vazací nebo manipulační plán. Následuje zaslání cenové nabídky včetně potvrzení o proškolení našich zaměstnanců a potvrzení o pojištění odpovědnosti do 100 mil. Kč. Při realizaci v prvé řadě provedeme zabezpečení manipulačního prostroru, zvednutí stroje pomocí hydraulických zvedáků, umístění stroje na stěhovací kolečkové sady. V naši společnosti klademe důraz na lidský výkon spojený s co nejmenší fyzickou zátěží na jednotlivé zaměstnance. Prioritou při stěhování břemen je využít vlastní mechanizaci, a to jak vysokozdvižné vozíky nebo i autojeřáby při tahání/tlačení břemen o nosnosti vyšší, než je možno fyzicky zvládnout. Po úspěšné realizaci dojde k sepsání zakázkového listu, kde jsou uvedeny všechny úkony a odsouhlasení ukončení zakázky.